Sponzorujeme sraz adopťáčků

Jsme pyšní, že můžeme být součástí 6. srazu adoptovaných pejsků a alespoň malým dílkem sponzorského daru přispět k realizaci tomboly. Výtěžek z tomboly půjde na veterinární léčbu pejsků, kvalitní krmivo a potřeby pro pejsky, které má spolek Pes nejvěrnější přítel z. s. pod svými křídly. Sraz se bude konat v květnu, pokud situace dovolí. Děkujeme spolku PES - nejvěrnější přítel ❤

Společné prostory zdobí logo projektu

Předávání bytových jednotek se nám blíží ke konci...k dnešnímu dni nám zbývá předat novým majitelům cca 15 bytů. Green Look nám začíná tepat standardním životem - klienti se nám stěhují, zařizují se nové kuchyňské linky...zkrátka vše jde jako po másle:-)
Společné prostory mají už také logo projektu na svém místě.

GREEN LOOK - předávám byty novým majitelům

GREEN LOOK - za měsíc (včetně vánočních svátků) se nám podařilo takřka neskutečné a předali jsme skoro polovinu projektu novým majitelům bytových jednotek. U některých bytů jsou již v plném proudu realizace kuchyňských linek a vestavěných skříní a do některých bytů se již noví majitelé stěhují.

Retail park Ovčáry bude otevřen pro veřejnost 7.12.2020

I přes veškeré dění a situaci, která se dotýká nás všech, otevíráme obchodní centrum - retail park v Kolíně ( Ovčáry). Pro veřejnost bude otevřeno 7.12.2020. Doufáme, že se i v této nelehké době bude všem našich obchodním partnerům bude dařit a Vám zákazníkům dobře nakupovat

Slavnostní otevření retailu v Unhošti...

Po slavnostním otevření jsme zahájili 10.8.2020 ostrý provoz celého centra.
Nejen obyvatelé Unhoště mohou využít velké a známé značky našich obchodních partnerů jak je např. společnost LIDL,HECHT, lékarna K-pharma, TETA drogerie, SUPER ZOO, PEPCO Czech Republic s.r.o., samoobslužná myčka aut, ALZA BOX, tabák Traficon, nehtové studio, Maso uzeniny Zeman, Čínské bistro.

Zítřek patří obchodnímu centru v Unhošti!

Výstavba obchodního centra v Unhošti je takřka u konce. Dodělávají se už jen estetické drobnosti a celý retail park se připravuje ke slavnostnímu otevření, které pro zvané hosty proběhne 6.8.2020. Samotné obchodní centru se pro veřejnost otevře 10.8.2020.

Slavnostní otevření retailu v Českých Budějovicích

Otevření Retail parku Okružní v Č. Budějovicích se stalo významnou událostí těchto dnů. Úspěch centra potvrzuje jeho neuvěřitelná návštěvnost, plné parkoviště a spokojení obchodníci, stejně tak i zákazníci.

Otevíráme Retail park Č. Budějovice

Dne 15.6.2020 otevíráme náš prozatím největší a nejmodernější retail park pro veřejnost. 11.6.2020 proběhne slavnostní otevření, o kterém budeme veřejnost detailně informovat.

Z přiložené fotografie je patrné, že se finišují poslední estetické úpravy.... Celý retail park si zakládá na velkém množství zeleně v parkovišti.

GREEN LOOK vyprodává své byty

K dnešnímu dni máme rezervováno 80% bytů v projektu GREEN LOOK v Praze 10 - Horních Měcholupech. V nabídce zůstávají ještě investiční byty 1+kk a také větší byty 4+kk - každý byt má k dispozici balkon nebo terasu.
Více informací o projektu naleznete na webové stránce: www.greenlook.cz

Pasivní domy u Klánovického lesa

A jak nakládáme s elektrickou energií my v moderních domech nové generace?
V pasivních domech U Klánovického lesa vyrobíme významnou část elektrické energie pomocí slunce ve fotovoltaické elektrárně umístěné na střeše domu. Vyrobená elektřina se ukládá v akumulátorech, aby byla k dispozici v době, kdy je jí nejvíce potřeba. Pokud jsou akumulátory plně nabité, přebytečná elektrická energie se využívá v připojených spotřebičích (např. v elektrickém bojleru o ohřevu teplé užitkové vody).

Další aktuality z archivu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace