AKTUALITY

02.05.2018 | Sponzorujeme fotbalové utkání

Jsme rádi, že můžeme sponzorovat fotbalový turnaj v obci Tuchoměřice, kam si přijdou zakopat a změřit svou kondici nejen spřátelené firmy mezi sebou a tzv. starou gardou obce ..ale přijdou i hvězdy fotbalu a předvedou, jak jim to stále běhá a kope....EXAFIN je jedním ze sponzorů akce - přijďte podpořit fotbalisty a užijte si příjemný den plný nasazení,bojovnosti, radosti a zábavy, o kterou se postará bohatý program pro Vás i Vaše děti.


16.04.2018 | Den otevřených dveří Rezidence Malvazinky

Přinášíme malou ukázku povedených fotografií z našeho slavnostního dne. Děkujeme za hojnou účast a těšíme na viděnou! Více fotografií naleznete na našem facebooku. A pokud by Vás zajímalo, jak to na našem " dni" šlapalo, určitě koukněte na naše video.


09.04.2018 | Zahájení stavby McDonald´s - Praha 9 - Jubilejní 100. pobočka

Od 30.3.2018 byla zahájena stavba základové desky v rámci našeho Retail parku - Praha 9 - Poděbradská. Jedná se o náš vůbec první fast food typu McDonald´s. Dokončení vrchní stavby a otevření pro veřejnost plánujeme na listopad 2018.

Hlavní zvláštností je fakt, že se jedná o přesně stou (100) pobočku McDonald´s v České republice. Proto připravíme v součinnosti s vedením této společnosti velkolepé otevření.


04.04.2018 | Stavba zahájena - OC BUCHAROVA - Praha - Stodůlky

Dnešním dnem jsme zahájili výstavbu retail parku na Praze 13, ul.Bucharova v lokalitě pražských Stodůlek. Bude se jednat o středně velké obchodní centrum o ploše cca 2.600m2. Hlavními nájemci zde budou LIDL, SUPER ZOO, Koberce TREND, WPK Lékárna a fast food KFC.

Lokalita umístění obchodního centra je zajímavá hlavně svou obsáhlou bytovou zástavbou v okolí, dále pak v extrémně dopravně vytíženou ulicí Bucharovou a hlavně v současné době budovanou Radlickou radiálou, která se napojuje na Rozvadovskou spojku. Přímo v místě naší stavby je již existující sjezd na oba směry dálnice a radiály.

Dokončení/Otevření plánujeme na říjen 2018. Stavbu realizuje stavební společnost SWIETELSKY.


01.04.2018 | Kunratická spojka se změní - Urbanistický plán Exafinu a KPD

Jedna z nejvytíženějších dopravních tepen v rámci Prahy 4 - tzv. Kunratická spojka dozná v dohledné době velkých změn. Tyto změny se budou týkat části blíže k vysokoškolským kolejím v lokalitě Na Jelenách. Plánujeme zde postavit menší retail park o ploše v přízemí 2.600m2 (potraviny, drogerie, lékárna) a v II.NP 2.000m2 ordinací. Nabídneme zde více než 170 parkovacích stání, moderní architekturu a impozantní zeleň.
Společně s firmou KPD Group se snažíme vstoupit na pole lokálního urbanismu a pojímat rozsáhlejší území komplexněji. a v tomto duchu chceme tuto rozsáhlou lokalitu, proměnit v užitečné, potřebné a příjemné zázemí pro obyvatele Prahy 4. Našim záměrem je vytvořit z místa, kde se koncentruje vandalismus a černá skládka, soukromou školu s venkovním zázemím (venkovní hříště, parková zeleň, parkoviště) a soukromou sportovní halu.

Současně vybudujeme zcela novou kruhovou křižovatku, která umravní dopravní situaci v místě a to hlavně přehlednost vjezdu a výjezdu z ulice Technologické, kterou také zcela nově posuneme a zkrekonstruujeme. Vzknikne zbrusu nové obraciště BUS, nové autobusové zastávky, chodníky a zelené ostrůvky.


30.03.2018 | HOT NEWS - zprávy ze stavby OC Poděbradská

Stavba finalizuje - dokončujeme vnitřní jednotky a zahajujeme konstrukční vrstvy pod finálními zpevněnými plochami. Zároveň dokončujeme přípravu prostoru budoucího " rychlého občerstvení". OC Poděbradská je jeden z našich větších obchodních center a zahájit provoz by měl na jaře 2018.
Hlavními nájemci budou tyto společnosti:
BILLA, spol. s r.o.
KiK textil a Non-Food spol. s r.o.
SUPER PET, a.s. - SUPER ZOO
Obsazenost pro prostor fast foodu je stále v jednání!


30.03.2018 | Podporujeme sport - Atlet Šestajovice!


22.03.2018 | Na podzim otevřeme obchodní centrum BILLA v Komořanech

Stavba Obchodního centra BILLA v Praze 12 - Komořany, ulice Kyslíková jede ve správném tempu. V současné době jsou hotové hrubé terénní úpravy, příprava pro patky a od příštího týdne bude montována ocelová konstrukce. Otevření centra plánujeme na září 2018.


09.02.2018 | Vyladěné domy u Klánovického lesa - zahájení výstavby

Prodej domů 1. etapy zahájen!

Nyní v prodeji 12 domů - 4 dvojdomy a 8 řadovek. Dispozice 4+kk až 5+kk s pozemky od necelých 200m2.
Naši kancelář naleznete v 6. patře budovy na adrese Myslíkova 23, Praha 1 - Nové Město. Zde můžete získat bližší informace o projektu.
Rezervace termínů schůzek si můžete domluvit na telefonním čísle 737 289 996 nebo na emailu: info@exafin.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!


08.02.2018 | Nabídka pro obce a města

Kvůli narůstajícím požadavkům obyvatel menších měst a vesnic na vedení radnic obcí rozšířit pokrytí služeb a maloobchodních zařízení (potraviny, drogerie, lékárna, petshop, elektro, atd.) tímto nabízíme , statutárům měst a obcí, nejen Středočeského kraje, naše služby. Jsme připraveni poskytnout naše know-how, popřípadě ujmout se realizace tzn. Retail parku a zajistit tak pro obyvatele kvalitní potraviny a zboží každodenní, či specializované potřeby. V případě zájmu či více informací jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech: info@exafin.cz a infolince +420 724 511 511
05.02.2018 | Pobočka pošty v Šestajovicích u Prahy - pošta Partner

Člen naší skupiny EXAFIN - společnost RP Šestajovice, s.r.o. poskytla prostory pro realizaci poštovní pobočky v Šestajovicích. V rámci "Pošta Partner" v prodejně tabáku Valmont, kterou naleznete uvnitř prodejny BILLA v Šestajovicích u Prahy. Vyšli jsme tímto požadavku České pošty přesunout stávající pobočku do našeho centra. Očekáváme, že tento krok bude pozitivně vnímán obyvateli Šestajovicích a přilehlých obcí. Zkvalitňujeme a doplňujeme tím naše služby. Pobočka pošty by zde měla být plně funkční zhruba v květnu tohoto roku.


05.01.2018 | II. a III. etapa OC Šestajovice - výstavba zahájena

Začátek letošního roku se nese ve znamení zahájení výstavby nových obchodních center. Navazujeme na již zdařilou první etapu, která činní cca 2700m2 a ke které navážeme cca 6000m2 s rozsáhlým parkovištěm. Stavba poroste pod taktovkou společnosti Swietelsky. Dokončení projektu je plánován v srpnu 2018.
29.11.2017 | Obchodní centrum Vestec je OTEVŘENO!

V tomto roce jsme zkolaudovali poslední obchodním centrum. Tentokráte ve Vestci u Prahy, kde jsme se snažili místním obyvatelům usnadnit nakupovaní a podpořit tak ve Vestci občanskou vybavenost. Obyvatelé Vestce se tedy mohou těšit na potraviny Billa, DM drogerii,
OKAY ELEKTRO, PEPCO, tabák Valmont, HAPPY ZOO, lékárna Dr.MAX a
bageterie Boulevard.


24.11.2017 | Setkání partnerů průmyslové zóny Kolín Ovčáry

Dne 24.11.2017 proběhlo neformální setkání partnerů průmyslové zóny TCPA Kolín Ovčáry. Setkání jsme se samozřejmě také účastnili a mohli jsme pečlivě prezentovat i náš připravovaný projekt na okraji této celorepublikově významné zóny.
Přínosem bylo, že statutární orgány významných společností mohly projevit svá přání, plány, atd., aby celá obchodní zóna doznala dalšího posunu, obnovu a rozvoje.


13.10.2017 | V listopadu 2017 otevíráme další obchodní centrum!

Další otevření obchodního centra je plánováno na druhou polovinu listopadu 2017 a to ve Vestci u Prahy. Pro tento rok se bude jednat o poslední otevření komerční budovy, nicméně na vavřínech neusínáme - již na jaře 2018 plánujeme otevřít další obchodní centrum v Praze 9.
26.09.2017 | Napsali o nás....

V magazínu Hospodářských novin o nás napsali..stejně tak na RealityMixu...(celý článek)


19.09.2017 | Slavnostní otevření Obchodního centra Vinoř

V pondělí 18.9.2017 zahájilo provoz již šesté Obchodní centrum v letošním roce. Tentokráte jsme otevřeli Obchodní centrum v Praze 9 - Vinoři (roh Rosické a Mladoboleslavské). Slavnostního rautu se zúčastnili jak naši obchodní partneři, tak i vedení městské části a velké část realizačního teamu.
V této nové budově je k dispozici pět nebytových jednotek na ploše cca 2.400m².
Obyvatelům Vinoře tak nabízíme možnost nákupů potravin (prodejna potravin společnosti Billa, s.r.o.) a tabákových výrobků (společnost tabák Valmont). Prodejna firmy PEPCO zajistí pro místní a okolní obyvatele produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. Drogistické služby zajistí prodejna DM drogerie... A pokud toužíte koupit svému pejskovi nějakou dobrotu nebo do svého akvária koupit nové rostliny, prodejna SUPER ZOO je připravena nabídnout své služby.
Víme, že je pro všechny zákazníky důležité dobře a jednoduše zaparkovat - proto jsme mysleli na dostatečnou kapacitu parkovacích míst a nezapomněli jsme ani na okolní zeleň.
Doufáme, že se bude našim obchodním partnerům dobře dařit a že obyvatelé Vinoře ocení nové nákupní možnosti.
Team EXAFIN a KPD Group.


26.07.2017 | Otevření obchodního centra Rožnov

V úterý 25.7.2017 zahájilo provoz další naše obchodní centrum -
tentokráte až v Českých Budějovicích, ul. L.Kuby - Obchodní centrum Rožnov! V tomto novém obchodním centru jsou k dispozici tři nebytové jednotky na ploše cca 1170m².
Jsme rádi, že můžeme obyvatelům v této části Českých Budějovice nabídnout možnost nákupů potravin (prodejna potravin společnosti Billa, s.r.o.) a tabákových výrobků (společnost tabák EFKO). Po nákupech můžete příjemně posedět v místní útulné kavárně.


16.06.2017 | Daň při koupi nemovitosti

Uvažujete o koupi bytu? Rozhodujete se mezi starým a novým bytem? U ceny staršího bytu nezapomeňte připočítat ke kupní ceně +4%, která kupující musí zaplatit na dani z nabytí nemovité věci. V případě koupě nového bytu je koupě osvobozena od této daně (§7 Zákonného opatření Senátu č. 340/2013 Sb.).
19.04.2017 | Obchod. jednotka k pronájmu - Kolín

RP Stará plynárna v Kolíně nabízí k pronájmu novou obchodní jednotku o výměře 248m2. Jednotka má vlastní vstup (automatické dveře vč. velké prosklené výlohy), vytápění a chlazení pomocí tepelného čerpadla, vzduchotechniku. Prostor je připraven pro realizaci dle požadavků zájemce. K dispozici ihned! Volejte pí. Kacurovou, mobil: +420 730 899 355
06.04.2017 | Slavnostní otevření obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně

Vážení přátelé, obchodní partneři,
dovolte nám, abychom Vám upřímně poděkovali za Vaši včerejší účast při slavnostním otevření Obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně.
Doufáme, že jste s námi strávili příjemný podvečer a děkujeme za vaši podporu. Velmi si toho vážíme.


17.03.2017 | Jihočeská TV - informuje o výstavbě OC Rožnov

https://www.youtube.com/watch?v=xFfYy0f4aVo&t=1413s


07.03.2017 | Stará plynárna se otevírá na konci března

Stavba části obchodního centra Stará plynárna je před dokončením. Pamětníci pamatují, že na místě stával plynojem a ještě nedávno byla značná část prostoru nevyužitá.


24.02.2017 | Pozvánka na valnou hromadu akcionářů
07.12.2016 | Vyladěné domy Třeboradice získaly ocenění Projekt roku 2016!

Jsme velmi poctěni, že naši klienti oceňují kvalitu stavby, dobré a variabilní dispozice, ale hlavně, že se k nám stále vracejí. Děkujeme.


01.12.2016 | Napsali o nás: Šestajovický Dostavník

Dne 1. 12. 2016 bude slavnostně otevřeno obchodní centrum v Šestajovicích. Příprava s realizací trvaly celkem tři roky. Za projektem stojí developerské společnosti KPD Group, s.r.o. a EXAFIN investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Samotné obchodní centrum bude mít 2 700 m2 a jak se ukazuje, zájem mezinárodních i tuzemských maloobchodních řetězců je tak veliký, že již nyní připravujeme II. etapu, která rozšíří stávající obchodní centrum o dalších 1 000 m2.


Seznam všech aktualit
27.07.2018
Vlajkový projekt Exafinu a KPD - Obchodní centrum v Kunraticích
29.05.2018
Již 8. obchodní centrum otevřeno - Praha 9
22.05.2018
Fotovoltaika na našich obchodních centrech!
17.05.2018
Otevíráme další obchodní centrum v Praze !
15.05.2018
Získali jsme ocenění - STAVBA ROKU 2017


Archiv aktualit
02.05.2018
Sponzorujeme fotbalové utkání
16.04.2018
Den otevřených dveří Rezidence Malvazinky
09.04.2018
Zahájení stavby McDonald´s - Praha 9 - Jubilejní 100. pobočka
04.04.2018
Stavba zahájena - OC BUCHAROVA - Praha - Stodůlky
01.04.2018
Kunratická spojka se změní - Urbanistický plán Exafinu a KPD
30.03.2018
Podporujeme sport - Atlet Šestajovice!
30.03.2018
HOT NEWS - zprávy ze stavby OC Poděbradská
22.03.2018
Na podzim otevřeme obchodní centrum BILLA v Komořanech
09.02.2018
Vyladěné domy u Klánovického lesa - zahájení výstavby
08.02.2018
Nabídka pro obce a města
05.02.2018
Pobočka pošty v Šestajovicích u Prahy - pošta Partner
05.01.2018
II. a III. etapa OC Šestajovice - výstavba zahájena
29.11.2017
Obchodní centrum Vestec je OTEVŘENO!
24.11.2017
Setkání partnerů průmyslové zóny Kolín Ovčáry
13.10.2017
V listopadu 2017 otevíráme další obchodní centrum!
26.09.2017
Napsali o nás....
19.09.2017
Slavnostní otevření Obchodního centra Vinoř
26.07.2017
Otevření obchodního centra Rožnov
16.06.2017
Daň při koupi nemovitosti
19.04.2017
Obchod. jednotka k pronájmu - Kolín
06.04.2017
Slavnostní otevření obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně
17.03.2017
Jihočeská TV - informuje o výstavbě OC Rožnov
07.03.2017
Stará plynárna se otevírá na konci března
24.02.2017
Pozvánka na valnou hromadu akcionářů
07.12.2016
Vyladěné domy Třeboradice získaly ocenění Projekt roku 2016!
01.12.2016
Napsali o nás: Šestajovický Dostavník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace