AKTUALITY

22.11.2018 | V pátek 23.11.2018 jsou naše kanceláře otevřeny pouze do 15:00

V pátek 23.11.2018 jsou naše kanceláře otevřeny pouze do 15:00
13.11.2018 | Další obchodní centrum v Praze!

V současné době se pilně dokončují finální přípravy jednotlivých nájemních jednotek. Náš pilotní projekt se společností Lidl začíná právě v této části Prahy. Těšit se zde můžete také na SUPER ZOO, koberce TREND, WPK lékárnu, tabák Valmont a co víc - připravujeme také pilotní projekt naší spolupráce se společností KFC (včetně drive)


01.11.2018 | Plánujeme výstavbu retailu v Unhošti u Kladna

Připravili jsme pár vizualizací k významné akci Retail parku v Unhošti u Prahy. Vizualizace nejsou ještě v plné finální podobě, zejména předsazené celoplošné výlohy a jednotná barva opláštění. V této lokalitě počítáme s výstavbou již v roce 2019


24.09.2018 | Slavnostní opening II. a III. etapy retail parku v Šestajovicích

Dne 23.8.2018 jsme pro veřejnost otevřeli II. a III. etapu Retail parku v Šestajovicích.
O měsíc později proběhlo 24.9.2018 slavnostní otevření s přestřižením pásky.


06.09.2018 | Zahájení stavby McDonald´s, Praha 9 - Poděbradská

V měsíci září 2018 zahajujeme stavbu fast foodu McDonald´s na Praze 9, Poděbradské ulici v rámci našeho nového obchodního centra.
Otevření plánujeme na konec roku 2018.


03.09.2018 | Praha 5 - Stodůlky - stavba se zdárně dokončuje!

Stavba Retail parku - Praha 13, Bucharova ulice je v plném tempu. V současné době již probíhají vestavby jednotlivých nájemních jednotek, včetně vestavby LIDL. Otevření plánujeme na poslední dny měsíce listopadu 2018. Náš pilotní projekt se společností Lidl začíná právě v této části Prahy. Těšit se zde můžete také na SUPER ZOO, koberce TREND, WPK lékárnu, tabák Valmont a co víc - připravujeme také pilotní projekt naší spolupráce se společností KFC (včetně drive)


17.08.2018 | Stavební povolení plánovaného obchodního centra ve Varnsdorfu

Obdrželi jsme pravomocné stavební povolení na výstavbu Retail parku ve Varnsdorfu. Menší projekt o ploše 2.000 m2 bude vybudován v rámci areálu Kaufland na pozemcích ve vlastnictví naší společnosti. Retail park nabídne značky - OKAY Elektrospotřebiče, TETA Drogerie, PEPCO a SUPER ZOO. Otevření plánujeme na jaro 2019. Stavbu bude provádět stavební společnosti SWIETELSKY.
16.08.2018 | Otevřen "náš" první Fast food!

Další dokončená stavba. Náš první fast food. Byl dokončen v rámci našeho retail parku ve Vestci u Prahy a svým designem je chloubou celého centra. Otevření plánuje operátor do konce měsíce srpna.


27.07.2018 | Vlajkový projekt Exafinu a KPD - Obchodní centrum v Kunraticích

První vizualizace očekávaného projektu - Retail park a klinika - Praha 4, Kunratice. Tento rozsáhlý projekt na bezmála třech hektarech, kde budeme měnit hlavní dopravu na Kunratické spojce (kruhovým objezdem) a vytvoříme parkovou zeleň je jedním z našich trofejních projektů. U tohoto projektu bude hlavní doménou luxusní vzhled, velké zpevněné plochy, kvalitní tenant mix, fast food, bezkontaktní myčky a hlavně založení nového parku, který celou lokalitu zútulní a pozvedne.


29.05.2018 | Již 8. obchodní centrum otevřeno - Praha 9

Dne 29.5.2018 byl slavnostně zahájen provoz obchodního centra na Praze 9, v ulici Poděbradské. Obchodní centrum má plochu 3.700m2 a nebytové prostory jsou pronajmuty velkým značkám - hlavními nájemci jsou BILLA, WPK lékárna, SUPER ZOO, KiK, Valmont, OKAY ELEKTRO. II. Etapa = fast food McDonald´s - s velmi významným otevřením 100. pobočky (listopad 2018 otevření).

Na slavnostním otevření se sešla skoro 100 hostů, kteří přijali naše pozvání a mohli s námi přestřihnout pásku prvního otevření tohoto retail parku. Všem velmi děkujeme za skvělou atmosféru v neformálním duchu, velké poděkování patří celému našemu teamu našim obchodním partnerům, stavební společnosti, ale také trpělivým sousedům :-)
Doufáme, že jste se stejně jako my všichni výborně bavili, užili jste si skvělý raut a kvalitní moravská vína... Děkujeme jazzové kapele IN FLAGRANTI, za skvělý hudební zážitek...

Těšíme se na další setkání!


22.05.2018 | Fotovoltaika na našich obchodních centrech!

Dalším strategickým rozhodnutím naší firmy je instalace fotovoltaických článků na celou plochu nově budovaných retail parků - RP Bucharova, RP Ovčáry, RP Úvaly, RP Unhošť, RP Kunratice, RP Okružní Č.Budějovice. Chceme pokrýt celou plochu využitelných částí střech tak, abychom dokázali do baterií nashromáždit dostatečné množství energie, která pokryje špičky odběrů. Chceme podpořit další formu alternativního zdroje. Celou dodávku bude realizovat dodavatel skupiny VEOLIA.


17.05.2018 | Otevíráme další obchodní centrum v Praze !

Dne 29.5.2018 slavnostně otevíráme další náš retail park - Praha 9, Poděbradská ulice. Jedná se o významné centrum na exponované ulici.
Obchodní centrum bylo připravováno tři roky, včetně stavby. Je kompletně obsazeno renomovanými řetězci - BILLA, WPK lékárna, KiK, SUPER ZOO, VALMONT, OKAY ELEKTRO.
Další etapou, kterou jsme již zahájili bude výstavba fast foodu McDonald´s.
30.5.2018 bude centrum otevřeno již pro veřejnost a možnost poprvé si v tomto centru nakoupit.


15.05.2018 | Získali jsme ocenění - STAVBA ROKU 2017

Naše společnost Stará plynárna, s.r.o., která vlastní objekt obchodního centra - Kolín získala významné ocenění STAVBA ROKU 2017 - v kategorii bezbarierového řešení. Cílem organizátorů této soutěže je seznámit širokou veřejnost s úrovní současného stavitelství ve středních Čechách. Velmi si vážíme toho, že naše stavba byla oceněna právě v uživatelské kategorii - bezbarierové řešení. Tímto bychom chtěli poděkovat také všem těm, kteří se na OC Stará Plynárna Kolín podíleli - architekti, projektanti, stavební dozorové, zhotovitelé. Budeme se při budoucí realizaci dalších komerčních staveb držet stejný standard a nadále realizovat stavby v podobném duchu!


02.05.2018 | Sponzorujeme fotbalové utkání

Jsme rádi, že můžeme sponzorovat fotbalový turnaj v obci Tuchoměřice, kam si přijdou zakopat a změřit svou kondici nejen spřátelené firmy mezi sebou a tzv. starou gardou obce ..ale přijdou i hvězdy fotbalu a předvedou, jak jim to stále běhá a kope....EXAFIN je jedním ze sponzorů akce - přijďte podpořit fotbalisty a užijte si příjemný den plný nasazení,bojovnosti, radosti a zábavy, o kterou se postará bohatý program pro Vás i Vaše děti.


16.04.2018 | Den otevřených dveří Rezidence Malvazinky

Přinášíme malou ukázku povedených fotografií z našeho slavnostního dne. Děkujeme za hojnou účast a těšíme na viděnou! Více fotografií naleznete na našem facebooku. A pokud by Vás zajímalo, jak to na našem " dni" šlapalo, určitě koukněte na naše video.


09.04.2018 | Zahájení stavby McDonald´s - Praha 9 - Jubilejní 100. pobočka

Od 30.3.2018 byla zahájena stavba základové desky v rámci našeho Retail parku - Praha 9 - Poděbradská. Jedná se o náš vůbec první fast food typu McDonald´s. Dokončení vrchní stavby a otevření pro veřejnost plánujeme na listopad 2018.

Hlavní zvláštností je fakt, že se jedná o přesně stou (100) pobočku McDonald´s v České republice. Proto připravíme v součinnosti s vedením této společnosti velkolepé otevření.


04.04.2018 | Stavba zahájena - OC BUCHAROVA - Praha - Stodůlky

Dnešním dnem jsme zahájili výstavbu retail parku na Praze 13, ul.Bucharova v lokalitě pražských Stodůlek. Bude se jednat o středně velké obchodní centrum o ploše cca 2.600m2. Hlavními nájemci zde budou LIDL, SUPER ZOO, Koberce TREND, WPK Lékárna a fast food KFC.

Lokalita umístění obchodního centra je zajímavá hlavně svou obsáhlou bytovou zástavbou v okolí, dále pak v extrémně dopravně vytíženou ulicí Bucharovou a hlavně v současné době budovanou Radlickou radiálou, která se napojuje na Rozvadovskou spojku. Přímo v místě naší stavby je již existující sjezd na oba směry dálnice a radiály.

Dokončení/Otevření plánujeme na říjen 2018. Stavbu realizuje stavební společnost SWIETELSKY.


01.04.2018 | Kunratická spojka se změní - Urbanistický plán Exafinu a KPD

Jedna z nejvytíženějších dopravních tepen v rámci Prahy 4 - tzv. Kunratická spojka dozná v dohledné době velkých změn. Tyto změny se budou týkat části blíže k vysokoškolským kolejím v lokalitě Na Jelenách. Plánujeme zde postavit menší retail park o ploše v přízemí 2.600m2 (potraviny, drogerie, lékárna) a v II.NP 2.000m2 ordinací. Nabídneme zde více než 170 parkovacích stání, moderní architekturu a impozantní zeleň.
Společně s firmou KPD Group se snažíme vstoupit na pole lokálního urbanismu a pojímat rozsáhlejší území komplexněji. a v tomto duchu chceme tuto rozsáhlou lokalitu, proměnit v užitečné, potřebné a příjemné zázemí pro obyvatele Prahy 4. Našim záměrem je vytvořit z místa, kde se koncentruje vandalismus a černá skládka, soukromou školu s venkovním zázemím (venkovní hříště, parková zeleň, parkoviště) a soukromou sportovní halu.

Současně vybudujeme zcela novou kruhovou křižovatku, která umravní dopravní situaci v místě a to hlavně přehlednost vjezdu a výjezdu z ulice Technologické, kterou také zcela nově posuneme a zkrekonstruujeme. Vzknikne zbrusu nové obraciště BUS, nové autobusové zastávky, chodníky a zelené ostrůvky.


30.03.2018 | HOT NEWS - zprávy ze stavby OC Poděbradská

Stavba finalizuje - dokončujeme vnitřní jednotky a zahajujeme konstrukční vrstvy pod finálními zpevněnými plochami. Zároveň dokončujeme přípravu prostoru budoucího " rychlého občerstvení". OC Poděbradská je jeden z našich větších obchodních center a zahájit provoz by měl na jaře 2018.
Hlavními nájemci budou tyto společnosti:
BILLA, spol. s r.o.
KiK textil a Non-Food spol. s r.o.
SUPER PET, a.s. - SUPER ZOO
Obsazenost pro prostor fast foodu je stále v jednání!


30.03.2018 | Podporujeme sport - Atlet Šestajovice!


22.03.2018 | Na podzim otevřeme obchodní centrum BILLA v Komořanech

Stavba Obchodního centra BILLA v Praze 12 - Komořany, ulice Kyslíková jede ve správném tempu. V současné době jsou hotové hrubé terénní úpravy, příprava pro patky a od příštího týdne bude montována ocelová konstrukce. Otevření centra plánujeme na září 2018.


09.02.2018 | Vyladěné domy u Klánovického lesa - zahájení výstavby

Prodej domů 1. etapy zahájen!

Nyní v prodeji 12 domů - 4 dvojdomy a 8 řadovek. Dispozice 4+kk až 5+kk s pozemky od necelých 200m2.
Naši kancelář naleznete v 6. patře budovy na adrese Myslíkova 23, Praha 1 - Nové Město. Zde můžete získat bližší informace o projektu.
Rezervace termínů schůzek si můžete domluvit na telefonním čísle 737 289 996 nebo na emailu: info@exafin.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!


08.02.2018 | Nabídka pro obce a města

Kvůli narůstajícím požadavkům obyvatel menších měst a vesnic na vedení radnic obcí rozšířit pokrytí služeb a maloobchodních zařízení (potraviny, drogerie, lékárna, petshop, elektro, atd.) tímto nabízíme , statutárům měst a obcí, nejen Středočeského kraje, naše služby. Jsme připraveni poskytnout naše know-how, popřípadě ujmout se realizace tzn. Retail parku a zajistit tak pro obyvatele kvalitní potraviny a zboží každodenní, či specializované potřeby. V případě zájmu či více informací jsme Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech: info@exafin.cz a infolince +420 724 511 511
05.02.2018 | Pobočka pošty v Šestajovicích u Prahy - pošta Partner

Člen naší skupiny EXAFIN - společnost RP Šestajovice, s.r.o. poskytla prostory pro realizaci poštovní pobočky v Šestajovicích. V rámci "Pošta Partner" v prodejně tabáku Valmont, kterou naleznete uvnitř prodejny BILLA v Šestajovicích u Prahy. Vyšli jsme tímto požadavku České pošty přesunout stávající pobočku do našeho centra. Očekáváme, že tento krok bude pozitivně vnímán obyvateli Šestajovicích a přilehlých obcí. Zkvalitňujeme a doplňujeme tím naše služby. Pobočka pošty by zde měla být plně funkční zhruba v květnu tohoto roku.


05.01.2018 | II. a III. etapa OC Šestajovice - výstavba zahájena

Začátek letošního roku se nese ve znamení zahájení výstavby nových obchodních center. Navazujeme na již zdařilou první etapu, která činní cca 2700m2 a ke které navážeme cca 6000m2 s rozsáhlým parkovištěm. Stavba poroste pod taktovkou společnosti Swietelsky. Dokončení projektu je plánován v srpnu 2018.
29.11.2017 | Obchodní centrum Vestec je OTEVŘENO!

V tomto roce jsme zkolaudovali poslední obchodním centrum. Tentokráte ve Vestci u Prahy, kde jsme se snažili místním obyvatelům usnadnit nakupovaní a podpořit tak ve Vestci občanskou vybavenost. Obyvatelé Vestce se tedy mohou těšit na potraviny Billa, DM drogerii,
OKAY ELEKTRO, PEPCO, tabák Valmont, HAPPY ZOO, lékárna Dr.MAX a
bageterie Boulevard.


24.11.2017 | Setkání partnerů průmyslové zóny Kolín Ovčáry

Dne 24.11.2017 proběhlo neformální setkání partnerů průmyslové zóny TCPA Kolín Ovčáry. Setkání jsme se samozřejmě také účastnili a mohli jsme pečlivě prezentovat i náš připravovaný projekt na okraji této celorepublikově významné zóny.
Přínosem bylo, že statutární orgány významných společností mohly projevit svá přání, plány, atd., aby celá obchodní zóna doznala dalšího posunu, obnovu a rozvoje.


13.10.2017 | V listopadu 2017 otevíráme další obchodní centrum!

Další otevření obchodního centra je plánováno na druhou polovinu listopadu 2017 a to ve Vestci u Prahy. Pro tento rok se bude jednat o poslední otevření komerční budovy, nicméně na vavřínech neusínáme - již na jaře 2018 plánujeme otevřít další obchodní centrum v Praze 9.
26.09.2017 | Napsali o nás....

V magazínu Hospodářských novin o nás napsali..stejně tak na RealityMixu...(celý článek)


19.09.2017 | Slavnostní otevření Obchodního centra Vinoř

V pondělí 18.9.2017 zahájilo provoz již šesté Obchodní centrum v letošním roce. Tentokráte jsme otevřeli Obchodní centrum v Praze 9 - Vinoři (roh Rosické a Mladoboleslavské). Slavnostního rautu se zúčastnili jak naši obchodní partneři, tak i vedení městské části a velké část realizačního teamu.
V této nové budově je k dispozici pět nebytových jednotek na ploše cca 2.400m².
Obyvatelům Vinoře tak nabízíme možnost nákupů potravin (prodejna potravin společnosti Billa, s.r.o.) a tabákových výrobků (společnost tabák Valmont). Prodejna firmy PEPCO zajistí pro místní a okolní obyvatele produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. Drogistické služby zajistí prodejna DM drogerie... A pokud toužíte koupit svému pejskovi nějakou dobrotu nebo do svého akvária koupit nové rostliny, prodejna SUPER ZOO je připravena nabídnout své služby.
Víme, že je pro všechny zákazníky důležité dobře a jednoduše zaparkovat - proto jsme mysleli na dostatečnou kapacitu parkovacích míst a nezapomněli jsme ani na okolní zeleň.
Doufáme, že se bude našim obchodním partnerům dobře dařit a že obyvatelé Vinoře ocení nové nákupní možnosti.
Team EXAFIN a KPD Group.


26.07.2017 | Otevření obchodního centra Rožnov

V úterý 25.7.2017 zahájilo provoz další naše obchodní centrum -
tentokráte až v Českých Budějovicích, ul. L.Kuby - Obchodní centrum Rožnov! V tomto novém obchodním centru jsou k dispozici tři nebytové jednotky na ploše cca 1170m².
Jsme rádi, že můžeme obyvatelům v této části Českých Budějovice nabídnout možnost nákupů potravin (prodejna potravin společnosti Billa, s.r.o.) a tabákových výrobků (společnost tabák EFKO). Po nákupech můžete příjemně posedět v místní útulné kavárně.


16.06.2017 | Daň při koupi nemovitosti

Uvažujete o koupi bytu? Rozhodujete se mezi starým a novým bytem? U ceny staršího bytu nezapomeňte připočítat ke kupní ceně +4%, která kupující musí zaplatit na dani z nabytí nemovité věci. V případě koupě nového bytu je koupě osvobozena od této daně (§7 Zákonného opatření Senátu č. 340/2013 Sb.).
19.04.2017 | Obchod. jednotka k pronájmu - Kolín

RP Stará plynárna v Kolíně nabízí k pronájmu novou obchodní jednotku o výměře 248m2. Jednotka má vlastní vstup (automatické dveře vč. velké prosklené výlohy), vytápění a chlazení pomocí tepelného čerpadla, vzduchotechniku. Prostor je připraven pro realizaci dle požadavků zájemce. K dispozici ihned! Volejte pí. Kacurovou, mobil: +420 730 899 355
06.04.2017 | Slavnostní otevření obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně

Vážení přátelé, obchodní partneři,
dovolte nám, abychom Vám upřímně poděkovali za Vaši včerejší účast při slavnostním otevření Obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně.
Doufáme, že jste s námi strávili příjemný podvečer a děkujeme za vaši podporu. Velmi si toho vážíme.


17.03.2017 | Jihočeská TV - informuje o výstavbě OC Rožnov

https://www.youtube.com/watch?v=xFfYy0f4aVo&t=1413s


07.03.2017 | Stará plynárna se otevírá na konci března

Stavba části obchodního centra Stará plynárna je před dokončením. Pamětníci pamatují, že na místě stával plynojem a ještě nedávno byla značná část prostoru nevyužitá.


24.02.2017 | Pozvánka na valnou hromadu akcionářů
07.12.2016 | Vyladěné domy Třeboradice získaly ocenění Projekt roku 2016!

Jsme velmi poctěni, že naši klienti oceňují kvalitu stavby, dobré a variabilní dispozice, ale hlavně, že se k nám stále vracejí. Děkujeme.


01.12.2016 | Napsali o nás: Šestajovický Dostavník

Dne 1. 12. 2016 bude slavnostně otevřeno obchodní centrum v Šestajovicích. Příprava s realizací trvaly celkem tři roky. Za projektem stojí developerské společnosti KPD Group, s.r.o. a EXAFIN investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Samotné obchodní centrum bude mít 2 700 m2 a jak se ukazuje, zájem mezinárodních i tuzemských maloobchodních řetězců je tak veliký, že již nyní připravujeme II. etapu, která rozšíří stávající obchodní centrum o dalších 1 000 m2.


Seznam všech aktualit
20.05.2019
Na prodej budou nákupní parky v čele s Billou a Lidlem
27.02.2019
Kolaudační oslava Rezidence Malvazinky
04.02.2019
Volné nebytové prostory v RT Ovčáry, Kolín
07.01.2019
Kolaudace Rezidence Malvazinky
23.11.2018
Slavnostní otevření OC Bucharova, Praha 5


Archiv aktualit
22.11.2018
V pátek 23.11.2018 jsou naše kanceláře otevřeny pouze do 15:00
13.11.2018
Další obchodní centrum v Praze!
01.11.2018
Plánujeme výstavbu retailu v Unhošti u Kladna
24.09.2018
Slavnostní opening II. a III. etapy retail parku v Šestajovicích
06.09.2018
Zahájení stavby McDonald´s, Praha 9 - Poděbradská
03.09.2018
Praha 5 - Stodůlky - stavba se zdárně dokončuje!
17.08.2018
Stavební povolení plánovaného obchodního centra ve Varnsdorfu
16.08.2018
Otevřen "náš" první Fast food!
27.07.2018
Vlajkový projekt Exafinu a KPD - Obchodní centrum v Kunraticích
29.05.2018
Již 8. obchodní centrum otevřeno - Praha 9
22.05.2018
Fotovoltaika na našich obchodních centrech!
17.05.2018
Otevíráme další obchodní centrum v Praze !
15.05.2018
Získali jsme ocenění - STAVBA ROKU 2017
02.05.2018
Sponzorujeme fotbalové utkání
16.04.2018
Den otevřených dveří Rezidence Malvazinky
09.04.2018
Zahájení stavby McDonald´s - Praha 9 - Jubilejní 100. pobočka
04.04.2018
Stavba zahájena - OC BUCHAROVA - Praha - Stodůlky
01.04.2018
Kunratická spojka se změní - Urbanistický plán Exafinu a KPD
30.03.2018
Podporujeme sport - Atlet Šestajovice!
30.03.2018
HOT NEWS - zprávy ze stavby OC Poděbradská
22.03.2018
Na podzim otevřeme obchodní centrum BILLA v Komořanech
09.02.2018
Vyladěné domy u Klánovického lesa - zahájení výstavby
08.02.2018
Nabídka pro obce a města
05.02.2018
Pobočka pošty v Šestajovicích u Prahy - pošta Partner
05.01.2018
II. a III. etapa OC Šestajovice - výstavba zahájena
29.11.2017
Obchodní centrum Vestec je OTEVŘENO!
24.11.2017
Setkání partnerů průmyslové zóny Kolín Ovčáry
13.10.2017
V listopadu 2017 otevíráme další obchodní centrum!
26.09.2017
Napsali o nás....
19.09.2017
Slavnostní otevření Obchodního centra Vinoř
26.07.2017
Otevření obchodního centra Rožnov
16.06.2017
Daň při koupi nemovitosti
19.04.2017
Obchod. jednotka k pronájmu - Kolín
06.04.2017
Slavnostní otevření obchodního centra Stará Plynárna v Kolíně
17.03.2017
Jihočeská TV - informuje o výstavbě OC Rožnov
07.03.2017
Stará plynárna se otevírá na konci března
24.02.2017
Pozvánka na valnou hromadu akcionářů
07.12.2016
Vyladěné domy Třeboradice získaly ocenění Projekt roku 2016!
01.12.2016
Napsali o nás: Šestajovický Dostavník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace