dobrý anděl

Podporujeme DOBRÉHO ANDĚLA!!!

Stejně jako v minulém roce, tak i v tomto nacházejícím jsme se staly Dobrým Andělem a jsme pyšní, že můžeme být součástí a pomocnou rukou tam, kde je to potřeba! Víme, že peníze se vždy dostanou do správných rukou a pomohou , kde jsou potřebné. Dobrým Andělem se můžete stát i Vy nebo Vaše firma!

Zdravotní Klaun

EXAFIN a ZDRAVOTNÍ KLAUN

Nově pro rok 2023 podporujeme organizaci ZDRAVOTNÍ KLAUN. Budou Vánoce a mnozí, kteří třeba teď leží na dětských odděleních nemocnic nebo jsou sami v domovech seniorů, nemají moc důvodů se na ně těšit. Chceme přispět ke zmírnění těžkých chvil a rádi bychom přidaly místo smutku trochu radosti!
ZDRAVOTNÍ KLAUN je organizace se srdce na správném místě a s úsměvem od ucha k uchu

Vista Troja

Kupte si byt do družstevního vlastnictví - VISTA TROJA

Nemáte peníze v hotovosti na zaplacení celé kupní ceny bytu?
Je pro Vás problém dosáhnout na hypotéku a přesto byste si rádi pořídili svoje vlastní bydlení? Řešením je družstevní vlastnictví!
Projekt VISTA TROJA umožňuje právě tuto variantu financování. Pokud máte zájem o informace, navštivte webové stránky VISTA TROJA!

exafin pomáhá

EXAFIN POMÁHÁ!

EXAFIN daroval ukrajinské ambasádě 300 000,- Kč na pomoc Ukrajině!

Exafin podporuje

Exafin podporuje pražskou zoo!

Protože 22.2.2022 byl takový významný den, alespoň co se týče data, rozhodli jsme se, že my si jej uděláme významný i skutkem. A jsme hrdí, že se právě tento den stala naše skupina EXAFIN adoptivním rodičem krásného zvířete v pražské trojské zoo! A koho jsme to adoptovali pro rok 2022?

LinkedIn

Nově nás najdete také na LinkedIn

Nově naši prezentaci naleznete i na
LinkedIn