Stále
se něco děje...
Vista Troja

Vzorový byt Vista Troja dokončen!

Zveme Vás na návštěvu našeho vzorového bytu! Jsme rádi, že Vám alespoň touto cestou můžeme ukázat, jak si můžete zařídit byt 2+kk! Pokud máte zájem o prohlídku, stačí když se ozvete na tel. č. 724 511 511 a naši makléři si s Vámi rádi dohodnou termín! Nově budou probíhat i sobotní prohlídky!

Klamovka FIVE

Klamovka 5 ušetří majitelům bytu až 30% nákladů na el. energie

Díky solárnímu zdroji elektrické energie bude bydlení v domě Klamovka Five ekologičtější, moderní a zejména úspornější. Část spotřeby elektrické energie v domě i v jednotlivých bytech pokryje výroba vlastní fotovoltaické elektrárny, což ocení nejen životní prostředí, ale i Vaše peněženka.

Vista Troja

VISTA TROJA - exkluzivní nabídky financování!

Hypotéku s úrokovou sazbou pod 3% české banky v současnosti nabídnout neumí. K bytu v projektu Vista Troja však můžete získat hypotéku, která bude na splátkách stát stejně jako hypotéka s úrokem 2,99% ! Více informací u makléře projektu p. Železného - infolinka 724 511 511.

Vista Troja

VISTA TROJA Vám bez rizika zhodnotí Vaše finance!

Plánujete financovat bydlení z vlastních úspor? Využijte skvělou možnost zhodnocení 8% p.a.!
Vyberte si byt z nabídky Vista Troja a my pro Vás vypočteme, kolik Vám stihnou uhrazené částky „vydělat“ oproti platbě odpovídající základnímu platebnímu kalendáři.

dobrý anděl

Podporujeme DOBRÉHO ANDĚLA!!!

Stejně jako v minulém roce, tak i v tomto nacházejícím jsme se staly Dobrým Andělem a jsme pyšní, že můžeme být součástí a pomocnou rukou tam, kde je to potřeba! Víme, že peníze se vždy dostanou do správných rukou a pomohou , kde jsou potřebné. Dobrým Andělem se můžete stát i Vy nebo Vaše firma!

Zdravotní Klaun

EXAFIN a ZDRAVOTNÍ KLAUN

Nově pro rok 2023 podporujeme organizaci ZDRAVOTNÍ KLAUN. Budou Vánoce a mnozí, kteří třeba teď leží na dětských odděleních nemocnic nebo jsou sami v domovech seniorů, nemají moc důvodů se na ně těšit. Chceme přispět ke zmírnění těžkých chvil a rádi bychom přidaly místo smutku trochu radosti!
ZDRAVOTNÍ KLAUN je organizace se srdce na správném místě a s úsměvem od ucha k uchu