Stále
se něco děje...
Vista Troja

VISTA TROJA - exkluzivní nabídky financování!

Hypotéku s úrokovou sazbou pod 3% české banky v současnosti nabídnout neumí. K bytu v projektu Vista Troja však můžete získat hypotéku, která bude na splátkách stát stejně jako hypotéka s úrokem 2,99% ! Více informací u makléře projektu p. Železného - infolinka 724 511 511.

Vista Troja

VISTA TROJA Vám bez rizika zhodnotí Vaše finance!

Plánujete financovat bydlení z vlastních úspor? Využijte skvělou možnost zhodnocení 8% p.a.!
Vyberte si byt z nabídky Vista Troja a my pro Vás vypočteme, kolik Vám stihnou uhrazené částky „vydělat“ oproti platbě odpovídající základnímu platebnímu kalendáři.

PF 2023

PF 2023

Všem našim stávajícím i novým klientům a obchodním partnerům přejeme Veselé Vánoce a také pohodový vstup do nového roku 2023.
kolektiv skupiny EXAFIN

vánoční provoz

Jak pracujeme v EXAFINu přes vánoční svátky?

Jak pracujeme v EXAFINu přes vánoční svátky?
23.12. 2022 zavřeno
27.12. - 30.12.2022 9:00 – 15:00

dobrý anděl

Podporujeme DOBRÉHO ANDĚLA!!!

Stejně jako v minulém roce, tak i v tomto nacházejícím jsme se staly Dobrým Andělem a jsme pyšní, že můžeme být součástí a pomocnou rukou tam, kde je to potřeba! Víme, že peníze se vždy dostanou do správných rukou a pomohou , kde jsou potřebné. Dobrým Andělem se můžete stát i Vy nebo Vaše firma!

Zdravotní Klaun

EXAFIN a ZDRAVOTNÍ KLAUN

Nově pro rok 2023 podporujeme organizaci ZDRAVOTNÍ KLAUN. Budou Vánoce a mnozí, kteří třeba teď leží na dětských odděleních nemocnic nebo jsou sami v domovech seniorů, nemají moc důvodů se na ně těšit. Chceme přispět ke zmírnění těžkých chvil a rádi bychom přidaly místo smutku trochu radosti!
ZDRAVOTNÍ KLAUN je organizace se srdce na správném místě a s úsměvem od ucha k uchu