Stále
se něco děje...
Vista Troja

Kupte si byt do družstevního vlastnictví - VISTA TROJA

Nemáte peníze v hotovosti na zaplacení celé kupní ceny bytu?
Je pro Vás problém dosáhnout na hypotéku a přesto byste si rádi pořídili svoje vlastní bydlení? Řešením je družstevní vlastnictví!
Projekt VISTA TROJA umožňuje právě tuto variantu financování. Pokud máte zájem o informace, navštivte webové stránky VISTA TROJA!

exafin pomáhá

EXAFIN POMÁHÁ!

EXAFIN daroval ukrajinské ambasádě 300 000,- Kč na pomoc Ukrajině!

Exafin podporuje

Exafin podporuje pražskou zoo!

Protože 22.2.2022 byl takový významný den, alespoň co se týče data, rozhodli jsme se, že my si jej uděláme významný i skutkem. A jsme hrdí, že se právě tento den stala naše skupina EXAFIN adoptivním rodičem krásného zvířete v pražské trojské zoo! A koho jsme to adoptovali pro rok 2022?

LinkedIn

Nově nás najdete také na LinkedIn

Nově naši prezentaci naleznete i na
LinkedIn

Vista Troja

Napsali o nás www.svetdnes.cz 12/2021

Pro všechny zájemce o nové bydlení či investiční příležitost bude proto velmi dobrou zprávou, že úspěšná developerská společnost EXAFIN právě zpřístupnila registrační web pro všechny zájemce o nový developerský projekt v pražské Troji, který nese název VISTA TROJA. Více si přečtete v přiloženém článku SVĚT DNES

Vista Troja

VISTA TROJA - spuštěn registrační web!!

VISTA TROJA spustila svůj registrační web a vy se můžete zapsat do seznamu zájemců o pěkné bydlení na Praze 8. Chcete přednostně ceník bytů přímo do emailu? Tak neváhejte!! www.vistatroja.cz