Stále
se něco děje...
Za Papírnou

Prodej obchodního prostoru 153m2 Praha 7

Nabízíme prodej nebytového prostoru 153m2 v ul. Za Papírnou, Praha 7. Nebytový prostor má přímý vstup z ulice, přední výlohy.

stírka

Prodej obchodního prostoru 196m2 Praha 8

Prodej nebytového prostoru kousek od metra C - Kobylisy
Nabízíme prodej nebytového prostoru, který má 196m2.

PF 2024

PF 2024

Všem našim stávajícím i novým klientům a obchodním partnerům přejeme Veselé Vánoce a také pohodový vstup do nového roku 2024.
kolektiv skupiny EXAFIN

Klamovka FIVE

Další vzorový byt otevřen - tentokrát na Klamovce!

Zveme Vás na návštěvu našeho vzorového bytu! Jsme rádi, že Vám alespoň touto cestou můžeme ukázat, jak si můžete zařídit byt 2+kk u nás na Klamovce. Pokud máte zájem o prohlídku, stačí když se ozvete na tel. č. 724 511 511 a naši makléři si s Vámi rádi dohodnou termín.

Vista Troja

Vzorový byt Vista Troja dokončen!

Zveme Vás na návštěvu našeho vzorového bytu! Jsme rádi, že Vám alespoň touto cestou můžeme ukázat, jak si můžete zařídit byt 2+kk! Pokud máte zájem o prohlídku, stačí když se ozvete na tel. č. 724 511 511 a naši makléři si s Vámi rádi dohodnou termín! Nově budou probíhat i sobotní prohlídky!

Klamovka FIVE

Klamovka 5 ušetří majitelům bytu až 30% nákladů na el. energie

Díky solárnímu zdroji elektrické energie bude bydlení v domě Klamovka Five ekologičtější, moderní a zejména úspornější. Část spotřeby elektrické energie v domě i v jednotlivých bytech pokryje výroba vlastní fotovoltaické elektrárny, což ocení nejen životní prostředí, ale i Vaše peněženka.