Exafin značka
spolehlivého partnera...

Na trhu s nemovitostmi se pohybujeme více než dvě desítky let a za tu dobu máme za sebou bezpočet zrealizovaných projektů rezidenčního i komerčního charakteru. Díky nám získaly tisíce spokojených zákazníků nové bydlení či místo pro své podnikání.

I proto, nebo právě proto, je pro nás důležité být součástí společnosti a snažit se pomáhat tam, kde je to potřeba. Chceme být příkladem, že každý si může najít projekt, do kterého může investovat a zároveň pomoci potřebným.

Podporujeme útulky pro zvířata, spolek Ridgeback SOS nebo společnost Caballinus zajišťující hiporehabilitační aktivity, a to zejména pro pacienty z dětské neurologie. Také jsme se rozhodli pomoci  nadaci Dobrý Anděl, která pomáhá rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž máma, táta nebo některé z dětí trpí onkologickým onemocněním. V neposlední řadě plně podporujeme smysluplné učení dětí pod značkou základních škol Heuréka. Jsme rádi, že díky naší podpoře se mohou děti z Heuréky učit ve vlastních budovách škol se zahradami.

...
EXAFIN daroval ukrajinské ambasádě 300 000,- Kč na pomoc Ukrajině!
...
Adopční listina

Skupina EXAFIN se stala dne 22.2.2022 adoptivním rodičem tučnáka Humboldtova v Zoologické zahradě hl. m. Prahy.


 

www.zoopraha.cz/
...
Heuréka

Chceme plně podporovat smysluplné učení. Díky podpoře naší skupiny Exafin bude mít i brněnská a úvalská Heuréka jistotu v podobě vlastní budovy školy se zahradou.


 

www.zsheureka.cz
...
Dobrý anděl

Cílem systému nadace Dobrý anděl je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Tímto způsobem umožníme dárcům – Dobrým andělům – navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do těžké životní situace, v průměru o 20 %.

www.dobryandel.cz
...
PES nejvěrnější přítel

Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. je nezisková organizace. Společnými silami zachraňujeme týrané, odložené, staré a nemocné pejsky. Zabezpečujeme jim veterinární péči a kvalitní krmení.


 

www.pesnejvernejsipritel.cz
...
Útulek pro opuštěná zvířata Městské policie hl. m. Prahy

Provozujeme útulek se specializací na příjem zatoulaných či opuštěných zvířat. Nabízíme vlastní odchytovou službu a kynologickou poradnu pro majitele psů.

upozpraha.cz
...
Caballinus

Caballinus – zapsaný spolek byl založen v roce 2008 za účelem provozovat a zajišťovat hiporehabilitační aktivity.

 

caballinus.cz
...
Ridgebacksos

Pomáháme Ridgebackům a jejich křížencům, kteří se ocitli v nouzi, ​těm kteří jsou v útulcích, ve špatných podmínkách, týraným, ztraceným, nalezeným a nebo nechtěným.

www.ridgebacksos.cz