Exafin značka
spolehlivého partnera...

Na trhu s nemovitostmi se pohybujeme více než dvě desítky let a za tu dobu máme za sebou bezpočet zrealizovaných projektů rezidenčního i komerčního charakteru. Díky nám získaly tisíce spokojených zákazníků nové bydlení či místo pro své podnikání.

I proto, nebo právě proto, je pro nás důležité být součástí společnosti a snažit se pomáhat tam, kde je to potřeba. Chceme být příkladem, že každý si může najít projekt, do kterého může investovat a zároveň pomoci potřebným.

Podporujeme útulky pro zvířata, spolek Ridgeback SOS nebo společnost Caballinus zajišťující hiporehabilitační aktivity, a to zejména pro pacienty z dětské neurologie. Také jsme se rozhodli pomoci  nadaci Dobrý Anděl, která pomáhá rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž máma, táta nebo některé z dětí trpí onkologickým onemocněním. V neposlední řadě plně podporujeme smysluplné učení dětí pod značkou základních škol Heuréka. Jsme rádi, že díky naší podpoře se mohou děti z Heuréky učit ve vlastních budovách škol se zahradami.

...
EXAFIN daroval ukrajinské ambasádě 300 000,- Kč na pomoc Ukrajině!
...
Velo Akademie

Velo Akademie je cyklistický oddíl dětí a mládeže i cyklokroužek v jednom. Založen byl na základech cyklistického časopisu Velo, který mu poskytuje veškeré technické, finanční i personální zázemí. Základnu má v Kladně.

www.veloakademie.cz
...
Komunitní centrum Motýlek

Komunitní centrum Motýlek je organizace, která vznikla v roce 2003 pro podporu dětí a mladistvých se zdravotním a sociálním znevýhodněním.

www.motylek.org
...
Dobrý anděl

Cílem systému nadace Dobrý anděl je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši několika tisíc korun. Tímto způsobem umožníme dárcům – Dobrým andělům – navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do těžké životní situace, v průměru o 20 %.


www.dobryandel.cz
...
Zdravotní klaun

Zdravotní klaun je dobročinná organizace, která od roku 2001 rozdává radost a smích nejen nemocným dětem, ale i osamělým seniorům nebo zdravotnickému personálu a blízkým lidem v jejich okolí. Posláním Zdravotního klauna je přinášet radost, dobrou náladu, a především naději na místa, kde se jich příliš nedostává
 

www.zdravotniklaun.cz
...
Útulek v Bohnicích

Útulek v Bohnicích, přímo v areálu Psychiatrické léčebny, pečuje o opuštěná zvířata pacientů. Aktuálně se starají o 100 kočiček, z nichž pro mnohé hledají trvalý a láskyplný domov. Útulek můžete podpořit nejen finančně, ale také materiální nebo pracovní pomocí.


 

www.utulekbohnice.cz
...
Caballinus

Caballinus – zapsaný spolek byl založen v roce 2008 za účelem provozovat a zajišťovat hiporehabilitační aktivity.

 

caballinus.cz
...
Adopční listina

Skupina EXAFIN se stala dne 22.2.2022 adoptivním rodičem tučnáka Humboldtova v Zoologické zahradě hl. m. Prahy.
 

www.zoopraha.cz/
...
Heuréka

Chceme plně podporovat smysluplné učení. Díky podpoře naší skupiny Exafin bude mít i brněnská a úvalská Heuréka jistotu v podobě vlastní budovy školy se zahradou.

www.zsheureka.cz
...
PES nejvěrnější přítel

Spolek PES nejvěrnější přítel, z.s. je nezisková organizace. Společnými silami zachraňujeme týrané, odložené, staré a nemocné pejsky. Zabezpečujeme jim veterinární péči a kvalitní krmení.

www.pesnejvernejsipritel.cz
...
Útulek pro opuštěná zvířata Městské policie hl. m. Prahy

Provozujeme útulek se specializací na příjem zatoulaných či opuštěných zvířat. Nabízíme vlastní odchytovou službu a kynologickou poradnu pro majitele psů.

upozpraha.cz
...
Ridgebacksos

Pomáháme Ridgebackům a jejich křížencům, kteří se ocitli v nouzi, ​těm kteří jsou v útulcích, ve špatných podmínkách, týraným, ztraceným, nalezeným a nebo nechtěným.

www.ridgebacksos.cz