O NÁS


Více než 25 let v realitním oboru


Vytváříme trvalé hodnoty kvalitních projektů

Preferujeme nízkoenergetické stavby a respektujeme potřeby svých klientů

Hlavní náplní našich aktivit jsou realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Našimi partnery jsou kupující či nájemci jednotlivých bytových či nebytových jednotek u rezidenčních projektů. V oblasti komerčních nemovitostí jsou našimi partnery nadnárodní obchodní řetězce, ale též investiční fondy či privátní investoři.

Díky znalostem developmentu v ČR jsme mohli poslední dobou rozvinout naši činnost ve výstavbě komerčních nemovitostí, zejména maloobchodních center po celé České republice. Veškeré retailové projekty jsou řízeny a připravovány v úzké spolupráci se skupinou Absis, a.s. a KPD Group, s.r.o.

Máme více než 25 let zkušeností v realitním oboru a developmentu. Významné milníky a většinu realizovaných projektů prezentuje časová osa.

Média napsala
o naší práci...

Skupina EXAFIN

Napsali o nás - deník E15 - Na prodej budou nákupní parky

Na trh komerčních nemovitostí se letos a příští rok dostane soubor nákupních parků developerských společností KPD Group a Exafin. Mezi hlavní nájemce areálů patří řetězce Billa a Lidl.

celý článek

Napsali o nás - deník E15 - Prodej obchodních center

Tuzemské realitní skupiny KPD Group a Exafin prodali pět českých nákupních parků. Čtyři obchodní areály koupil investor z Ruska, pátý český podnikatel. V součtu se cena pohybuje kolem jedné miliardy korun, potvrdil deníku E15 majitel KPD Group Jindřich Kukačka. Prodané nemovitosti jsou již v provozu.

celý článek

Elektromobilita nejen v bytové výstavbě

Realitní magazín GrandRealcity s námi udělal rozhovor a napsali o nás článek.....jsme rádi, že můžeme jako jeden z prvních developerů propagovat elektromobilitu a její budoucnost...První vlaštovkou je projekt Rezidence Malvazinky, ale nezapomínáme ani na naše komerční projekty...ve spolupráci se společností KPD Group bychom rádi realizovali při výstavbě obchodních center rychlonabíjecí soustavy pro elektromobily.


Napsali o nás: Hospodářské noviny - magazín RealityMix

Jako jeden z prvních developerů přišel EXAFIN s nabíječkami elektromobilů přímo v garážích rezidence. Tím společně s firmami, k nimž patří například ČEZ, zahušťuje dobíjecí síť tak, aby odpovídala potřebám a rozvíjejícímu se trhu.

celý článek

Stará plynárna se otevírá na konci března

Stavba části obchodního centra Stará plynárna je před dokončením. Pamětníci pamatují, že na místě stával plynojem a ještě nedávno byla značná část prostoru nevyužitá.

celý článek

Napsali o nás: deník E15

Sídlo řetězce Ahold mění po třech letech majitele. Původní vlastníci prodali nemovitost v Nových Butovicích s výrazným zhodnocením.

„Nemovitost jsme prodali se zhodnocením, které odpovídá poměrům na trhu,“ uvedl spolumajitel Exafinu Miroslav Rolc. Prodejní cenu nekomentoval. K jejímu zvýšení však pomohl rovněž fakt, že Exafin investoval do vylepšení tamních kanceláří a plně je obsadil.

celý článek

Napsali o nás: GrandRealcity

Na trhu se v posledních letech objevila řada českých investičních fondů, které začaly působit v developerském segmentu a investují do nově vznikajících "retail parků."

"Jednou za týden dostaneme nabídku od dalšího investora," potvrdil aktuální situaci Mgr. Jindřich Kukačka, jednatel společnosti KPD Group, která společně se skupinou Exafin právě zrealizovala výstavbu obchodních center v Úvalech a Šestajovicích u Prahy.

celý článek

Napsali o nás: Šestajovický dostavník

Dne 1. 12. 2016 bude slavnostně otevřeno obchodní centrum v Šestajovicích. Příprava s realizací trvaly celkem tři roky. Za projektem stojí developerské společnosti KPD Group, s.r.o. a EXAFIN investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Samotné obchodní centrum bude mít 2 700 m2 a jak se ukazuje, zájem mezinárodních i tuzemských maloobchodních řetězců je tak veliký, že již nyní připravujeme II. etapu, která rozšíří stávající obchodní centrum o dalších 1 000 m2.

celý článek

Napsali o nás: Kolínský Pres

V kolínské plynárně už začali stavět obchodní centrum. Mnozí Kolíňáci už zaznamenali, že na Polepské ulici se začalo na místě bývalé plynárny stavět. Mezitím letos proběhly změny původních plánů. Co by mělo ve Staré plynárně nakonec vyrůst, jsme se zeptali jednatele společnosti KPD Group, s.r.o. Jindřicha Kukačky.

celý článek

Napsali o nás: deník E15

Majitelé kancelářské centrály řetězce Albert z tuzemských skupin Exafin a KPD se letos pustili do výstavby nákupních parků ve velkém. Aktuálně mají rozdělaných sedm projektů ve středních Čechách. Tedy v regionu, který podle poradců z Cushman & Wakefield mezi developery těchto areálů nejvíce letí. Realitní byznysmeni z Exafinu a KPD jen letos investují kolem půl miliardy korun. V zásobě mají ještě další projekty za 1,3 miliardy.

celý článek

Napsali o nás: deník E15

Uzavřený fond Exafin kontrolují realitní podnikatelé Jiří Kadlec, Miroslav Rolc a Milan Benda. Dosud se zaměřovali hlavně na menší investice do developerských projektů typu nových rodinných domů a bytů v Hostivaři či Úvalech. Nákupem kanceláří získali jistotu pravidelného výnosu. Velkou část z tamních 8500 metrů čtverečních si totiž nedávno na dalších deset let znovu pronajal maloobchodní řetězec Ahold, který tam má centrálu pro Českou republiku. V butovických kancelářích má evropskou základnu také prodejce módy Timeout nebo energetická firma Optimum Energy.

celý článek

Napsali o nás: Šestajovický Dostavník

Dovolujeme si Vás informovat, že po více než dvou letech příprav projektu obchodního centra, proběhlo dne 6. 5. 2016 oficiální předání staveniště stavební společnosti Metrostav, která předmětné dílo bude stavět pro investora RP Šestajovice, s.r.o. (vlastněná českými společnostmi KPD Group, s.r.o. a Absis, a.s.). Výstavba, která bude probíhat od uvedeného data je plánována na cca. 6 měsíců, přičemž hlavním cílem je otevřít obchodní centrum pro veřejnost před adventem 2016.Hlavními nájemci budou potraviny BILLA, drogerie TETA, Pet Center, tabák EFKO, vinotéka a italská restaurace AMBLER, vybavení pro zahrady WERCO-HECHT. Obchodní centrum disponuje ještě dvěma neobsazenými jednotkami a to o ploše 140m2 a 20m2, které společnost RP Šestajovice, s.r.o. veřejně nabídne místním obchodníkům.

celý článek

Vaše plány do budoucnosti
jsou naší výzvou…...

Skupina EXAFIN
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace